Álláslehetőség – Irodakoordinátort keres az Útilapu!

2018.06.23.

A közel 20 éves múlttal rendelkező Útilapu Nemzetközi Építőtábor Hálózat a Service Civil International (SCI) magyarországi tagszervezete, budapesti székhelyére keres részmunkaidős irodakoordinátort:

Munkaidő:

  •  Hetente kb. 10 óra munka (kompetencia és megegyezés alapján max. 20 óra), amely egy része otthonról is végezhető

Feladatok:

  •  Önkéntes regisztráció kezelése
  •  Pénzmozgás nyilvántartása
  •  Hivatalos ügyintézés
  •  Önkéntesek tájékoztatása és kapcsolattartás
  •  Folyamatos kapcsolattartás a munkacsoportokkal, ezek dokumentációjának ellenőrzése
  •  Kapcsolattartás a nemzetközi anyaszervezettel és partnerszervezetekkel
  •  Önkéntes projektek szervezési folyamatában való részvétel
  •  Irodai nyitvatartás biztosítása, a helyiség rendben tartása
  •  Promóció koordinálása különféle eseményeken, rendezvényeken
  •  Önkéntesek táborjelentkezésének koordinálása

Elvárások:

  •  Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  •  Minimum középfokú végzettség, felsőfokú előny
  •  Nyitottság, szervezőkészség
  •  Precizitás, adminisztratív készségek
  •  Önállóság, jó problémamegoldó képesség
  •  Alapvető számítógépes ismeretek (MS Office, Google Drive)
  •  Minimum 1 éves önkéntes tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  •  Nagy múltú, nemzetközi hálózat munkájában való részvétel
  •  Részvételi lehetőség nemzetközi tréningeken és cseréken, akár itthoni fesztiválokon is
  •  Rugalmas munkabeosztás
  •  Ifjúsági munka, az itthoni non-profit szféra, civil szervezetek, közösségek és munkájuk megismerése
  •  Sok-sok fiatal külföldi és magyar önkéntessel való együttes munka

Munkavégzés helye: Budapest belvárosa

Kezdés: rugalmasan megegyezés alapján, lehetőség szerint minél előbb

Bérezés kompetencia függvényében, megegyezés szerint.

Szakmai gyakorlatként is elismertethető előzetes megállapodás esetén.

Jelentkezés: az">  címre küldd el magyar vagy angol nyelvű önéletrajzod, valamint motivációs leveled 2018. június 30-ig a pozíció megjelölésével a tárgy mezőben!

Ha kérdésed van, nyugodtan keress meg minket az"> e-mail címen.